1113116
SVEN HANSSON, olja på pannå, signerad och daterad 1983 à tergo.
Sven hansson, olja på pannå, signerad och daterad 1983 à tergo

Komposition i vitt, grönt och blått. 69 x 118 cm.

Ytslitage. Repa.

Slutpris
10 210
952
1 056
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
16 dec 2018 22:43
10 210 SEK
16 dec 2018 22:43
10 000 SEK
16 dec 2018 22:42
9 600 SEK
16 dec 2018 22:42
9 400 SEK
16 dec 2018 22:42
9 200 SEK