1113117
SVEN HANSSON, olja på duk, signerad och daterad 1982 à tergo.
Sven hansson, olja på duk, signerad och daterad 1982 à tergo

Komposition i lila och svart. 47 x 75 cm.

Smärre slitage.

Slutpris
4 300
403
448
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
9
16 dec 2018 22:33
4 300 SEK
8
16 dec 2018 22:32
4 100 SEK
9
16 dec 2018 22:32
4 004 SEK
8
16 dec 2018 22:31
3 800 SEK
9
16 dec 2018 22:31
3 600 SEK