1114485
Sven Hansson
(1927-2014)
Sven hansson, olja på duk, signerad sven hansson 1958

SVEN HANSSON, olja på duk, signerad Sven Hansson 1958.

Sjöbodar. 67 x 92 cm.

Ytslitage. Fläckar, mindre färgbortfall.

Proveniens

Konstnärens familj.

Lovisa Törnsten
Göteborg
Lovisa Törnsten
Specialist konst, Chef inlämning Göteborg
+46 (0)708 21 46 58

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 600
242
269
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
16 dec 2018 21:47
2 600 SEK
16 dec 2018 21:41
2 400 SEK
16 dec 2018 21:31
2 200 SEK
16 dec 2018 21:31
2 000 SEK
16 dec 2018 21:31
1 900 SEK