1114498
SVEN HANSSON, olja på duk, signerad á tergo S. Hansson 1985.
Sven hansson, olja på duk, signerad á tergo s. hansson 1985

Abstrakt komposition med rött. 84 x 56 cm.

Ytsmuts och slitage. Fläckar. Mindre tryckmärke i dukens nedre högra hörn.

Proveniens

Konstnärens familj.

Lovisa Törnsten
Göteborg
Lovisa Törnsten
Specialist konst, Chef inlämning Göteborg
+46 (0)708 21 46 58

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
5 600
522
579
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
16 dec 2018 21:57
5 600 SEK
16 dec 2018 21:57
5 010 SEK
16 dec 2018 21:57
4 001 SEK
16 dec 2018 11:20
2 000 SEK
11 dec 2018 12:58
1 400 SEK