1114502
Sven Hansson
(1927-2014)
Sven hansson, olja på duk, signerad sven hansson 1971

SVEN HANSSON, olja på duk, signerad Sven Hansson 1971.

Stilleben med kanna och purjolök. 63 x 79 cm.

Ytsmuts och slitage. Skrapmärken. Fläckar samt mindre färgbortfall.

Proveniens

Konstnärens famlij.

Lovisa Törnsten
Göteborg
Lovisa Törnsten
Specialist konst, Chef inlämning Göteborg
+46 (0)708 21 46 58

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 410
132
146
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
16 dec 2018 22:19
1 410 SEK
16 dec 2018 22:18
1 310 SEK
16 dec 2018 22:18
1 250 SEK
16 dec 2018 22:18
1 200 SEK
16 dec 2018 22:17
1 100 SEK