1114513
Sven Hansson
(1927-2014)
Sven hansson, olja på duk, signerad och daterad á tergo sven hansson 1979

SVEN HANSSON, olja på duk, signerad och daterad á tergo Sven Hansson 1979.

Abstrakt komposition i gult. 80 x 67 cm.

Ytsmuts. Fläckar.

Proveniens

Konstnärens familj.

Lovisa Törnsten
Göteborg
Lovisa Törnsten
Specialist konst, Chef inlämning Göteborg
+46 (0)708 21 46 58

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
6 200
579
641
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
16 dec 2018 22:25
6 200 SEK
16 dec 2018 22:25
6 200 SEK
16 dec 2018 22:23
6 000 SEK
16 dec 2018 22:23
5 800 SEK
16 dec 2018 22:23
5 500 SEK