1114525
Sven Hansson
(1927-2014)
Sven hansson, olja på duk, signerad och daterad 1979 à tergo

SVEN HANSSON, olja på duk, signerad och daterad 1979 à tergo.

Abstrakt komposition. 110 x 110 cm.

Ytsmuts och slitage. Mindre fläckar. Mindre krackelyrer. Del av ram saknas.

Lovisa Törnsten
Göteborg
Lovisa Törnsten
Specialist konst, filialchef Göteborg
+46 (0)708 21 46 58

Slutpris
25 010
2 345
2 603
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (39 bud)
11
16 dec 2018 22:18
25 010 SEK
16 dec 2018 22:18
24 010 SEK
11
16 dec 2018 22:15
23 010 SEK
16 dec 2018 22:15
22 010 SEK
11
16 dec 2018 22:14
21 010 SEK