1122975
DAUM NANCY, vas Art Nouveau signerad och daterad 1898
Daum nancy, vas art nouveau signerad och daterad 1898.

Överfång, signerad, höjd 18,5 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
21 000
1 971
2 182
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (43 bud)
20 dec 2018 20:28
21 000 SEK
20 dec 2018 20:28
20 000 SEK
20 dec 2018 20:27
19 500 SEK
20 dec 2018 20:27
19 000 SEK
20 dec 2018 20:26
18 500 SEK