1136721
Jani Leinonen
(Född 1978)
Jani leinonen, serigrafi, signerad och daterad 2010, numrerad 1/10.

JANI LEINONEN, serigrafi, signerad och daterad 2010, numrerad 1/10.

Nesquik-motiv, bladstorlek 60.5 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
1 200 EUR