1136375
STAR WARS, Lando Calrissian, Han Solo (Hoth Battle Gear) & FX-7 (Medical Droid), ESB & ROTJ, AFA, Kenner 1980-1983
Star wars, lando calrissian, han solo (hoth battle gear) & fx 7 (medical droid), esb & rotj, afa, kenner 1980 1983

Lando Calrissian ESB 31 back-b AFA 85 NM+.
Han Solo (Hoth Battle Gear) ROTJ 77 back-a, AFA 75 Ex+/NM
FX-7 (Medical Droid) ESB 31 back-a AFA 80 NM.
Förseglade i akryllådor.

Obetydligt ytslitage. Landos låda med repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
5 800
541
599
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
3 mar 22:29
5 800 SEK
3 mar 22:28
5 600 SEK
3 mar 22:28
5 500 SEK
3 mar 22:27
5 400 SEK
3 mar 22:26
5 200 SEK