1151878
RING, med prinsesslipad diamant 1,50 ct, certifikat IGI
Ring, med prinsesslipad diamant 1,50 ct, certifikat igi.

Diamant 1,50 ct, G/VS2 enligt certifkat IGI Antwerp. Nr 286717855. Laserinskription. Krans med briljanter. 18K guld, stämplad 750. Ringstorlek 17. Vikt 4,1 gram.

Obetydligt ytslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Slutpris
66 000
6 124
6 811
Utropspris
110 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
10
21 sep 21:01
66 000 SEK
9
21 sep 20:46
64 000 SEK
8
21 sep 8:25
62 000 SEK
16 sep 12:52
60 000 SEK
15 sep 18:32
52 000 SEK