1166416
Okänd konstnär 1800/1900-tal
OkÄnd konstnÄr , akvarell, otydligt signerad och daterad burgos 1924.

OKÄND KONSTNÄR , akvarell, otydligt signerad och daterad Burgos 1924.

Motiv från Hospital del Rey, Spanien. 51 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram. Vågigt papper eller duk. Smärre fläckar.

Proveniens

Privat samling.

Slutpris
1 300
123
137
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
21 sep 16:03
1 300 SEK
19 sep 20:33
1 200 SEK
19 sep 14:03
1 100 SEK
19 sep 14:03
1 001 SEK
17 sep 22:08
950 SEK