1170288
Carl Johansson
(1863-1944)
Carl johansson, olja på duk, signerad och daterad -89.

CARL JOHANSSON, olja på duk, signerad och daterad -89.

Skymningslandskap med figur i eka. Duk 78 x 120 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T6
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 19 timmar
5 000
462
509
Utropspris
24 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
11 okt 21:31
5 000 SEK
11 okt 20:52
3 500 SEK
11 okt 18:36
2 000 SEK
11 okt 15:03
300 SEK