1139261
Oiva Toikka
(1931-2019)
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000

OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, glas, signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi 1994, numrerad 528/2000.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
547
5 869
607
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (13 bud)
21 mar 19:38
547 EUR
21 mar 19:37
527 EUR
21 mar 19:37
510 EUR
21 mar 19:35
485 EUR
21 mar 19:35
465 EUR