1139262
Oiva Toikka
(1931-2019)
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000

OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, glas, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi 1989, numrerad 27/2000.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
410
4 373
455
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (10 bud)
18 mar 20:37
410 EUR
18 mar 20:37
400 EUR
18 mar 20:36
390 EUR
18 mar 20:36
370 EUR
18 mar 20:36
350 EUR