1139263
Oiva Toikka
(1931-2019)
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000

OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi 1991, numrerad 82/2000.

Färgad glasformation omsluten av gjutet, klart glas. Sidorna slipade. Etikett märkt. Höjd 8 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
425
4 533
472
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (8 bud)
21 mar 19:15
425 EUR
21 mar 19:15
405 EUR
21 mar 19:15
401 EUR
21 mar 18:20
360 EUR
21 mar 18:20
340 EUR