1139272
Oiva Toikka
(1931-2019)
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000

OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi 1987, numrerad 50/2000.

Glasformation omsluten av gjutet, klart glas. Sidorna slipade. Höjd 7,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
575
6 132
638
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (21 bud)
21 mar 19:31
575 EUR
8
21 mar 19:30
555 EUR
21 mar 19:30
536 EUR
21 mar 19:29
535 EUR
21 mar 19:29
515 EUR