1139275
Oiva Toikka
(1931-2019)
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000

OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi och daterad 1990, 118/2000.

Färgad glasformation gjuten i klart glas, sidorna slipade. Höjd 8 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
515
5 518
570
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (12 bud)
21 mar 19:18
515 EUR
21 mar 19:18
495 EUR
21 mar 19:17
475 EUR
21 mar 19:17
455 EUR
21 mar 18:20
425 EUR