1139278
Oiva Toikka
(1931-2019)
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000

OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, glas, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi 2004, numrerad 226/2000.

Färgad glasformation omsluten av gjutet, klart glas. Sidorna slipade. Höjd 8 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
655
6 996
723
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (25 bud)
21 mar 19:24
655 EUR
21 mar 19:23
635 EUR
21 mar 19:23
630 EUR
21 mar 19:23
615 EUR
21 mar 19:22
595 EUR