1139279
Oiva Toikka
(1931-2019)
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000

OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi 1979, numrerad 872/2000.

Färgad glasformation gjuten i klart glas, sidorna slipade. Höjd 8 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
715
7 671
794
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (26 bud)
21 mar 19:32
715 EUR
21 mar 19:32
708 EUR
21 mar 19:32
695 EUR
21 mar 19:32
675 EUR
21 mar 19:30
670 EUR