1139282
Oiva Toikka
(1931-2019)
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000

OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, glas, signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi 2009, numrerad 438/2000.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
556
5 930
617
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (13 bud)
21 mar 19:33
556 EUR
21 mar 19:33
536 EUR
21 mar 19:31
510 EUR
21 mar 19:30
490 EUR
21 mar 19:30
487 EUR