1139283
Oiva Toikka
(1931-2019)
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000

OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, glas, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi 1997, numrerad 373/2000.

Flerfärgad glasformation omsluten av gjutet, klart glas. Sidorna slipade. Bär etikett. Höjd ca 8 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
585
6 277
649
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (22 bud)
21 mar 19:37
585 EUR
9
21 mar 19:36
565 EUR
21 mar 19:36
547 EUR
21 mar 19:35
545 EUR
8
21 mar 19:35
525 EUR