1139288
Oiva Toikka
(1931-2019)
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000

OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, glas, signerad Oiva Toikka 1986 Nuutajärvi, numrerad 56/2000.

Grön- och gultonad glasformation inuti glaskub. Bär tillverkarens etikett. Höjd 7,7 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
627
6 687
696
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (25 bud)
21 mar 19:18
627 EUR
21 mar 19:18
611 EUR
21 mar 19:18
607 EUR
21 mar 19:15
587 EUR
21 mar 19:15
567 EUR