1139293
Oiva Toikka
(1931-2019)
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000

OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, glas, signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi 1985, numrerad 527/2000.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
430
4 586
477
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (12 bud)
21 mar 19:01
430 EUR
21 mar 18:59
410 EUR
21 mar 18:59
400 EUR
21 mar 18:58
380 EUR
21 mar 18:58
360 EUR