1139295
Oiva Toikka
(1931-2019)
1000
1000
1000
1000
1000
1000
1000
1000
1000

OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi 1980, numrerad 847/1000.

Färgad glasformation omsluten av gjutet, klart glas. Sidorna slipade. Höjd 7,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
443
4 725
492
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (10 bud)
21 mar 19:00
443 EUR
21 mar 19:00
442 EUR
21 mar 19:00
416 EUR
21 mar 18:59
400 EUR
21 mar 18:58
351 EUR