1139296
Oiva Toikka
(1931-2019)
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000

OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, glas, signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi 2003, numrerad 480/2000.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
440
4 693
488
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (11 bud)
21 mar 18:51
440 EUR
21 mar 18:51
420 EUR
21 mar 18:30
410 EUR
21 mar 18:30
390 EUR
19 mar 19:12
370 EUR