1139298
Oiva Toikka
(1931-2019)
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000

OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, glas, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi 2002, numrerad 98/2000.

Färgad glasformation omsluten av gjutet, klart glas. Sidorna slipade. Höjd 8 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
455
4 875
504
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (10 bud)
21 mar 19:13
455 EUR
21 mar 19:13
450 EUR
21 mar 19:10
425 EUR
21 mar 19:10
405 EUR
21 mar 19:10
385 EUR