1139299
Oiva Toikka
(1931-2019)
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000

OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, glas, signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi 1977, numrerad 803/2000.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
425
4 533
472
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (10 bud)
21 mar 19:08
425 EUR
21 mar 19:08
405 EUR
21 mar 19:03
403 EUR
21 mar 19:03
383 EUR
21 mar 19:03
340 EUR