1139300
Oiva Toikka
(1931-2019)
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000

OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, glas, signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi 2005, numrerad 351/2000.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
390
4 184
433
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (7 bud)
21 mar 18:52
390 EUR
21 mar 18:52
370 EUR
21 mar 18:50
350 EUR
21 mar 18:50
330 EUR
21 mar 18:16
290 EUR