1139355
Oiva Toikka
(1931-2019)
Oiva toikka, jubileumskub, glas, signerad oiva toikka nuutajärvi notsjö  02

OIVA TOIKKA, JUBILEUMSKUB, glas, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö -02.

Flerfärgad glasformation omsluten av gjutet, klart glas. Sidorna slipade. Höjd 20 cm.

Obetydligt ytslitage. Nagg

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
540
5 768
596
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (10 bud)
21 mar 18:07
540 EUR
21 mar 3:01
520 EUR
21 mar 3:01
500 EUR
21 mar 3:01
500 EUR
19 mar 19:09
480 EUR