1142762
Oiva Toikka
(1931-2019)
Oiva toikka, glaskub, signerad oiva toikka nuutajärvi notsjö

OIVA TOIKKA, GLASKUB, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö.

Grön glasformation gjuten i klart glas, sidorna slipade.

7,6 x 8,2 x 6,7 cm.

Repor på den signerade sidan.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Slutpris
400
4 266
444
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (11 bud)
21 mar 18:16
400 EUR
21 mar 18:16
390 EUR
21 mar 18:16
370 EUR
21 mar 18:16
350 EUR
18 mar 22:18
330 EUR