1136779
Thomas Klementsson
(Född 1974)
5 på ramens baksida
5 på ramens baksida
5 på ramens baksida
5 på ramens baksida

THOMAS KLEMENTSSON, C-print signerad och numrerad 1/5 på ramens baksida.

"Päls". C-print, bildyta 40 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 805
355
394
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
24 mar 5:42
3 805 SEK
24 mar 5:42
3 800 SEK
23 mar 10:05
3 600 SEK
21 mar 20:27
3 400 SEK
21 mar 20:26
3 200 SEK