1136787
Torbjörn Calvero
(1949-2016)
10
10
10

TORBJÖRN CALVERO, fotografi signerad och numrerad 4/10.

"Frank Zappa", 1975. Pigment print, bildyta 70 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
8 300
775
858
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
9
24 mar 10:42
8 300 SEK
23 mar 18:26
8 100 SEK
8
23 mar 18:26
8 000 SEK
8
23 mar 18:25
7 700 SEK
23 mar 18:25
7 500 SEK