1148821
Okänd konstnär 1800/1900-tal
1900 tal, olja på dubblerad duk

OKÄND KONSTNÄR 1800/1900-TAL, olja på dubblerad duk.

Fåraherde i Nordafrikanskt landskap. 40,5 x 60 cm.

Duken uppfordrad på pannå. Krackelyr.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 733
348
386
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
12 maj 22:36
3 733 SEK
12 maj 22:35
3 533 SEK
12 maj 22:34
3 333 SEK
12 maj 22:34
3 200 SEK
12 maj 22:34
2 801 SEK