1148829
Frans Wilhelm Odelmark
(1849-1937)
Frans wilhelm odelmark, akvarell, signerad f.w. odelmark

FRANS WILHELM ODELMARK, akvarell, signerad F.W. Odelmark

"Kairo". 52 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 700
253
279
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
12 maj 22:21
2 700 SEK
12 maj 22:21
2 500 SEK
12 maj 21:34
2 000 SEK
12 maj 20:44
1 800 SEK
12 maj 18:36
1 111 SEK