1148874
Frans Wilhelm Odelmark
(1849-1937)
Frans wilhelm odelmark, olja på duk, signerad f.w. odelmark

FRANS WILHELM ODELMARK, olja på duk, signerad F.W. Odelmark.

"Kairo". 79 x 53 cm.

Äldre lagningar.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
9 200
857
952
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (34 bud)
10
12 maj 22:44
9 200 SEK
11
12 maj 22:44
9 000 SEK
10
12 maj 22:44
8 800 SEK
11
12 maj 22:44
8 600 SEK
10
12 maj 22:43
8 300 SEK