1141751
Tiina Nordström
(Född 1957)
Tiina nordstrÖm, skulptur, "slipper ii", signerad tiina nordström 1988, "tohveli ii".

TIINA NORDSTRÖM, skulptur, "Slipper II", signerad Tiina Nordström 1988, "Tohveli II".

Längd 35 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur Tiina Nordströms samling.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
380
4 049
421
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (7 bud)
7 apr 11:51
380 EUR
6 apr 21:13
360 EUR
6 apr 21:13
350 EUR
6 apr 21:12
340 EUR
6 apr 21:12
320 EUR