1141771
Tiina Nordström
(Född 1957)
Tiina nordstrÖm, skulptur, "kaktus" signerad tiina nordström iittala 1991.

TIINA NORDSTRÖM, skulptur, "Kaktus" signerad Tiina Nordström Iittala 1991.

Höjd 34 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur Tiina Nordströms samling.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
600 EUR