1141782
Tiina Nordström
(Född 1957)
Tiina nordstrÖm, vas, signerad tiina nordström iittala 1990.

TIINA NORDSTRÖM, vas, signerad Tiina Nordström Iittala 1990.

Höjd 27 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur Tiina Nordströms samling.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

170
1 811
188
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
7 apr 16:29
170 EUR
7 apr 16:29
160 EUR
7 apr 6:41
30 EUR