1141812
Tiina Nordström
(Född 1957)
Tiina nordstrÖm, skulptur, "venetian girl", signerad tiina nordström, nuutajärvi 1993.

TIINA NORDSTRÖM, skulptur, "Venetian girl", signerad Tiina Nordström, Nuutajärvi 1993.

Höjd 31.5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur Tiina Nordströms samling.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

211
2 249
233
Utropspris
700 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
28 mar 15:52
211 EUR