1141842
Tiina Nordström
(Född 1957)
Tiina nordstrÖm, konstglas, "network", signerad tiina nordström iittala 1995.

TIINA NORDSTRÖM, konstglas, "Network", signerad Tiina Nordström Iittala 1995.

Höjd 15 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur Tiina Nordströms samling.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
200
2 131
221
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (1 bud)
31 mar 17:49
200 EUR