1141868
Tiina Nordström
(Född 1957)
Tiina nordstrÖm,  konstglas, "spring cycle" signerad tiina nordström iittala 1994.

TIINA NORDSTRÖM, konstglas, "Spring cycle" signerad Tiina Nordström Iittala 1994.

Höjd 39 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur Tiina Nordströms samling.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
200
2 132
221
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (5 bud)
7 apr 17:27
200 EUR
7 apr 17:26
175 EUR
5 apr 20:08
165 EUR
2 apr 17:14
155 EUR
2 apr 11:50
50 EUR