1154048
Carl-Axel Acking
(1910-2001)
Carl axel acking,  skrivbord, svenska möbelfabrikerna bodafors

CARL-AXEL ACKING, skrivbord, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors.

Teak, laminerad skiva. Märkt Bodafors SMF. Längd 130, bredd 70, höjd 74 cm.

Senare laminat. Smärre slitage. Repor. Skivan har slagit sig något.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T12
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
16 500
1 540
1 705
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
26 maj 20:21
16 500 SEK
26 maj 20:21
16 000 SEK
26 maj 20:20
15 500 SEK
26 maj 20:19
15 000 SEK
26 maj 20:19
14 500 SEK