1156544
BÄNK, Swedish Modern 1940-tal.
BÄnk, swedish modern 1940 tal
BÄnk, swedish modern 1940 tal
BÄnk, swedish modern 1940 tal

Helstoppad bänk på ben av lövträ med fothylsor av mässing. Längd 142, bredd 43, höjd 42 cm.

Smärre slitage.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 800
356
393
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
26 maj 20:27
3 800 SEK
26 maj 20:27
3 600 SEK
18 maj 20:53
3 400 SEK
18 maj 20:27
3 200 SEK
18 maj 11:19
3 000 SEK