1156797
TAKLAMPA, Swedish Modern, 1940-tal.
Taklampa, swedish modern, 1940 tal

Mässing. Kupor av gultonat glas med blästrad dekor. Diameter 83 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
6 000
560
620
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
26 maj 15:02
6 000 SEK
26 maj 15:02
4 000 SEK
26 maj 15:01
2 000 SEK
25 maj 16:36
1 000 SEK