Duka med stil E368

Inspireras av våra auktioner
Att duka med stil inbjuder till att duka både smakfullt och elegant, likväl som unikt och personligt. Fram med vackra dukar och linnetyger, alla möjliga typer av glas och personliga tallrikar och ställ fram ting som förgyller bordet – framförallt, blanda upp med föremål du köpt på auktion för en personlig prägel. Våga även blanda klassiska föremål såsom gammalt silver med modern design. För en personlig och eklektisk stil, kombinera antika tallrikar och glas med samtida och modern design i form av vaser, bord och stolar.

Visar alla 85 föremål som matchar din sökning.