1146351
Ole Lynggaard
Vitt guld med diamanter
Vitt guld med diamanter
Vitt guld med diamanter
Vitt guld med diamanter
Vitt guld med diamanter
Vitt guld med diamanter

OLE LYNGGAARD, CHARLOTTE LYNGGAARD kedja vitt guld med dobbar samt löst blomlås, rött/vitt guld med diamanter.

18K guld. Lås stämplat Ole L 750. CL. Briljantslipade diamanter totalt ca 0,06 ct. Diameter lås ca 1,5 cm. Kedja treradigt med hjärt, blom och fjärilberlock. Stämplat OleL 750. Längd 43 cm. Totalvikt 24,5 gram.

Smärre bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
13 600
1 273
1 406
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
6 maj 16:55
13 600 SEK
6 maj 16:55
13 100 SEK
6 maj 16:55
13 001 SEK
6 maj 13:28
12 500 SEK
6 maj 10:02
12 000 SEK