1147976
Tiffany & Co
Tiffany & co, Örhängen, 14k guld

TIFFANY & CO, Örhängen, 14K guld.

Stämplade Tiffany & Co. Pat 2423905, 14Kt. Mått 20 x 20 mm. Clips. Vikt 9,9 gram

Smärre bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
6 000
559
621
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
10
9 maj 17:23
6 000 SEK
9
9 maj 17:22
5 700 SEK
10
9 maj 17:22
5 500 SEK
9
9 maj 17:21
4 600 SEK
8
8 maj 21:28
1 200 SEK