1149823
UNIVERSAL GENÈVE, Polerouter, armbandsur, 35.5 mm.
Universal genÈve, polerouter, armbandsur, 35.5 mm

Guld på stål, automatisk, läderband.

Caliber. 138 SS.

Smärre slitage. Repor.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
5 201
485
538
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
8
9 maj 15:20
5 201 SEK
9 maj 15:20
5 001 SEK
9 maj 15:11
5 000 SEK
9 maj 15:10
4 800 SEK
9 maj 15:10
4 600 SEK