1149836
CERTINA, Blue Ribbon, armbandsur, 34 mm.
Certina, blue ribbon, armbandsur, 34 mm

14K guld, automatisk, plexiglas, datum, läderband, originalspänne, box.

Referens nr. 5809.126, Boettnr. 300070.

Smärre slitage och repor.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 000
280
310
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
7 maj 17:47
3 000 SEK
7 maj 17:47
2 800 SEK
7 maj 17:29
2 400 SEK
3 maj 16:53
2 200 SEK
2 maj 22:33
2 000 SEK